بسته طلائی همه ویژگی‌های بسته پایه  را دارد. به این معنی که شما در این بسته جزوات و کتاب‌های معامله گری را دریافت خواهید نمود. همچنین نرخ بازاریابی پایه 25% برای این بسته تعریف شده است. علاوه بر این، بسته همکاری در فروش دارای دو ویژگی منحصر به فرد دیگر است:

  1. پاداش بازاریابی
  2. زیرمجموعه‌گیری

پاداش بازاریابی

در بسته همکاری در فروش به ازای هر فروش ۱٪ به نرخ درآمد شما اضافه می‌شود. این درصد در ابتدای هر ماه در حساب شما منظور می‌شود. حداکثر نرخ این پاداش 30٪ می‌باشد. این درصد علاوه بر درصد نرخ پایه(25٪) می‌باشد.

به عنوان مثال شما در یک ماه 6میلیون تومان فروش دارید و تعداد فروش شما در این ماه 20 عدد است.  25٪ نرخ بازاریابی  که معادل 1میلیون و 500 هزار تومان است به حساب شما اعمال می‌شود. به ازای هر فروش 1٪ نیز به نرخ درآمد شما اضافه می‌شود. بنابراین 20٪ دیگر نیز به نرخ درامد شما اضافه می‌شود که معادل 1میلیون و 200 هزار تومان می‌باشد. بنابراین کل درآمد شما در این ماه 2میلیون و 700هزار تومان خواهد بود(بدون احتساب درآمد زیرمجموعه‌گیری)

زیرمجموعه‌گیری

کاربرانی که با کد بازاریابی شما از سایت خرید کرده‌اند، زیرمجموعه شما محسوب می‌شوند. در بسته همکاری در فروش 5٪ درآمد بازاریابی پایه زیرمجموعه‌های شما به حساب شما واریز می‌شود. هر فروش با کد بازاریابی شما به منزله یک زیرمجموعه برای شما خواهد بود. بنابراین در مثال بالا به ازای 20 فروش، 20 کاربر زیرمجموعه نیز خواهید داشت. در صورتی که هر یک از کاربران زیرمجموعه شما در یک ماه فقط 2 فروش از بسته پایه(200هزار تومان) داشته باشند، مجموع فروش آن‌ها، 8میلیون تومان (20*2*200000) و  درآمد زیرمجموعه‌گیری شما نیز 5٪ هشت میلیون تومان یعنی 400هزار تومان خواهد بود. مزیت اصلی زیرمجموعه‌گیری این است که این روش کسب درآمد نیاز کمی به تلاش دارد. البته ما ایمیل زیرمجموعه‌های شما را برای راهنمایی آن‌ها در جهت فروش بیشتر در اختیارتان قرار خواهیم داد.