این بسته بدون کد همکاری در فروش می‌باشد و فقط شامل کتاب‌ها و جزوات کسب درآمد است. محتوای این بشته به شرح زیر است:


ترجمه کتاب تحلیل تکنیکال در بازارهای سرمایه نوشته جان مورفی

این کتاب جزو با ارزشترین کتاب های تحلیل تکنیکال هست که در بعضی از منابع از اون با نام” کتاب مقدس تحلیل گران تکنیکال” نام برده می شود. نویسنده این کتاب جناب آقای جان مورفی یکی از شاخص ترین تحلیل گران تکنیکال هستند که چندین سال به عنوان تحلیل گر شبکه سی ان بی سی و مدیریت ارشد موسسه مریل لینچ امریکا و شرکت جی جی ام رو بر عهده داشتند. این کتاب به زبان فارسی بوده و حاوی ۱۸ فصل هست که مباحث تکنیکال رو بصورت کامل توضیح می دهد و به همه دوستانی که به این علم علاقه مند هستند توصیه می کنیم حتما این کتاب را مطالعه کنند.این ترجمه شامل فصل ۱۷ «پیوند بین معاملات آتی و سهام: تحلیل بین‌بازاری» که در ترجمه‌های موجود در بازار وجود ندارد، می باشد. (توضیحات بیشتر)

جزوه مفاهیم، اصطلاحات و فرمول های محاسبه قیمت طلا

برای شروع هر معامله ای باید ابتدا قوانین آن را درک کرد. ما در این جزوه، هر آنچه شما برای معامله طلا نیاز دارید را به شما خواهیم آموخت. با مطالعه این فایل نه تنها به اندازه یک فروشنده طلا، بلکه بیشتر با مفاهیم طلا آشنا خواهید شد. شما در این سند با چگونگی محاسبه قیمت طلا توسط زرگرها، فرمول های مهم قیمت طلا، مفهوم حباب، رابطه قیمت طلا با دلار، بهره بانک مرکزی، سیاست پولی بانک مرکزی، فروپاشی اقتصادی و بسیاری از مفاهیم دیگر آشنا خواهید شد. (توضیحات بیشتر)

فایل تصویری شاه کلید ثروت ،17 اصل موفقیت - ناپلئون هیل - نسخه کامل

سمینار شاه کلید ثروت جزو اولین اصول و پایه های قانون جذب و موفقیت است که توسط ناپلئون هیل ضبط شده است. وی در این فایل تصویری 17 اصل موفقیت و پیروزی را توضیح میدهد که در راه عملی طراحی شده است. (توضیحات بیشتر)

جزوه آموزش فیلترنویسی پیشرفته بورس در سایت tsetmc.com

تمرکز این آموزش بر روی فیلترنویسی پیشرفته می باشد. به طور کلی دو قالب فیلترنویسی در سایت tsetmc تعریف شده است:

  • قالب ساده
  • قالب کدنویسی

این محموعه به آموزش قالب کدنویسی می پردازد. (توضیحات بیشتر)

کتاب انجیل ثروت (نسخه فارسی و انگلیسی) نوشته اندرو کارنگی

 کارنگی در مشهورترین مقاله‌اش با عنوان «انجيل ثروت» (۱۸۸۹) مدیریت ثروت‌ را يکی از عظيم‌ترين چالش‌های جامعه می‌داند و استدلال می‌کند که مواهب عظيم باید در راه خير مشترک و عمومی مردم صرف شود. اين مقاله قوياً از فردگرایی و تولید ثروت حمايت می‌کند و در عين حال تلاش برای ایجاد جامعه‌ای بهتر را وظیفه‌ ثروت‌مندان می‌داند. (توضیحات بیشتر)

ترجمه کتاب شروع تحلیل تکنیکال نوشته جک شواگر

کتاب تحلیل تکنیکال جک شواگر نقطه‌ی شروع عالی برای معامله گران تازه کار است؛ کتاب شروع تحلیل تکنیکال تقریباً تمام جوانب مهم تحلیل تکنیکال را به شکل کاربردی توضیح می‌دهد. (توضیحات بیشتر)